همایش ملی رصد خانه های ایران- راهنمای نگارش مقاله
برای نگارش مقاله حتما راهنمای نگارش مقاله را مطالعه نمایید توضیحات مهم جهت نگارش مقاله

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/6/31 | 

فرمت ارسال مقاله : دانلود با فرمت doc

دبیرخانه کنفرانس توصیه می نماید پژوهشگران قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می باشند:
1- لازم بذکر است محقق می بایست فقط مقاله کامل  (Full Text)را ارسال نماید و از ارسال چکیده خودداری نماید.
2- نوع مقالات ارسالی به کنفرانس از لحاظ زبان نگارش (فارسی و یا انگلیسی) تنها  مقالات فارسی مورد پذیرش واقع می­گردند.
3- برای نگارش مقاله از Microsoft office word 2007 استفاده شود و در صورت استفاده از Microsoft office word 2013 or 2010  ذخیره فایل با استفاده از word 2003 یعنی با پسوند .doc انجام شود.
4- در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. متن قالب نگارش مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در قالب نگارش مقاله paste نمائید. 
5- مقاله خود را صرفاً زمانی ارسال نمایید که تمامی ویرایش ها و اصلاحات خود را روی آن انجام داده باشید، چنانچه محقق قصد انجام هر گونه اصلاحاتی را دارد می بایست صبر نماید تا جواب داوری مقاله به محقق ارسال گردد. به عبارتی پس از ارسال مقاله به هیچ عنوان مقاله قابل ویرایش نخواهد بود. اما در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت. یک ایمیل حاوی نظرات داوری برای شما ارسال خواهد شد که شما می توانید کلیه اصلاحات را روی فایل انجام دهید و سپس از طریق همان آدرس ایمیل فایل جدید را ارسال بفرمایید.
نکته 1: توجه نمایید در صورت انجام ویرایش های درخواستی، فایل مقاله اصلاحی را به هیچ وجه نباید به عنوان مقاله جدید از طریق سامانه کنفرانس ارسال کنید و صرفاً از طریق همان ایمیل ارسال شود چون همکاران ما از نسخه جدید فایل شما مطلع نخواهند شد.
6- در هنگام تکمیل فرم ارسال مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما در فرم ارسال مقاله صادر می گردد. توصیه می گردد که حتماً ترتیب اسامی قبل از ارائه در مقاله به اطلاع کلیه نفرات رسیده و با توافق کامل انجام گردد. از طرفی لازم است ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مقاله مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن ها امکان پذیر نخواهد بود.
 7- فرمت زیر به­منظور استفاده مؤلفین برای نوشتن مقالات فارسی مطابق الگوی استاندارد و واحد این کنفرانس تهیه شده است. رعایت این ضوابط برای همه مؤلفین محترم اجباری است. توجه نمایید که متن زیر نیز با رعایت همین ضوابط تهیه شده است و می‌تواند جهت نمونه عملی مورد استفاده قرار گیرد البته پس از حذف علائم و توضیحات جهت راهنمایی (یعنی موارد با رنگ قرمز). 

نشانی مطلب در وبگاه همایش ملی رصد خانه های ایران:
http://nobs.khu.ac.ir/find.php?item=1.67.14.fa
برگشت به اصل مطلب